Rizikový styk
Kluk
4. 6. 2016
Dobrý den, měl jsem rizikový pohlavní styk s kamarádkou, se kterou se dlouho a dobře znám. Vidíme se několikrát každý týden a říkáme si téměř vše, a tak vím, že nikdy neměla žádné zdravotní problémy spojené s rizikovým chováním. I když je pravda, že občas jí to taky ulítlo.
Asi týden a půl po nechráněném styku jsem začal pociťovat pálení při močení, to mezitím ustoupilo a teď mě bolí přímo močové cesty. Mám oteklé tříselní uzliny, píchá mě v břiše a moč nezvykle zapáchá.
Je možné, že jsem se nakazil virem hiv?
Odpověděl(a):
Milena HÉGROVÁ 5. 6. 2016
Dobrý den,
Vaše zdravotní problémy bych nedávala do souvislosti s infekcí HIV, příznaky naleznete zde: http://www.hiv-prevence.cz/priznaky-a-stadia-hiv-i.. Je pravděpodobné, že se jedná o urologické obtíže, se kterými je nutné se obrátit na příslušného lékaře.
Mějte se pěkně.